ЧЕРНІВЦІ

Через вибори українці не можуть влаштуватися на роботу

0

Багато власників українських компаній пішли сьогодні керувати передвиборними штабами, що негативно позначилося на ринку праці в Україні

Таку думку «Коментарям» висловив директор по країнах СНД рекрутингової компанії WORLD STAFF Віталій Михайлов.

«На даний момент у них просто «руки не доходять» до набору персоналу для власних бізнес-структур. На мій погляд, повною мірою сьогоднішні переміни ринок праці відчує вже після виборів. Тоді й виникне бум вакансій: власники візьмуться розгрібати ті завали, які вони зараз утворили, забравши разом із собою в передвиборні штаби частину бізнес-команди з корпоративного сектора», - пояснює Віталій Михайлов.

За оцінками DOPOMOGA GROUP, поточної осені очікується більш активне зростання - кількість вакансій збільшиться приблизно на 27-30% в порівнянні з 2011 р. «Поки роботодавці набирають «пул» резюме, відбирають кандидатів, але прийняття рішень щодо того чи іншого кандидата стало менш швидким. Можливо, це було пов´язано з серпневим затишшям, але є ймовірність і того, що компанії просто підвищили вимоги до претендентів», - розповів «Коментарям» гендиректор рекрутингової компанії Acumen International Микола Ганжа.

Докладніше про перспективи ринку праці в Україні читайте у матеріалі «Коментарів» «Українці до виборів залишаться без роботи».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua