ЧЕРНІВЦІ

Азаров приміряє лаври Петра Першого

0

 

Україні потрібно відроджувати власний морський і річковий флот

 

Про це прем´єр-міністр України Микола Азаров заявив 29 серпня, відкриваючи засідання Кабінету міністрів. За словами Азарова, країна володіє необхідними суднобудівними потужностями.

«Транзитний потенціал - це унікальне багатство України. Але воно не буде працювати без флоту, без портів з сучасною інфраструктурою і конкурентними цінами на обробку вантажів, без швидкісних залізниць, без сучасних автобанів, без першокласних аеропортів і так далі. Ми все це можемо побудувати і зробити. Для цього треба десятиліття напружено працювати, і жодного дня не базікати», - сказав Азаров.

Прем´єр-міністр зазначив, що Україна має намір щорічно експортувати понад 20 млн. тонн зерна, мільйони тонн мінеральних добрив та іншої продукції, імпортувати 10 млрд. куб. м зрідженого газу, і доцільно перевозити ці вантажі власним флотом, використовуючи транспортний потенціал Дніпра та Дунаю.

Як повідомляли «Коментарі», Верховна рада України прийняла в першому читанні урядовий законопроект «Про морські порти» (№ 9712), яким пропонує дозволити оренду або концесію портових причалів строком до 49 років, при цьому гарантується право приватної власності на внесені до Реєстру гідротехнічні споруди причалів, побудовані за рахунок приватних інвестицій до набуття чинності цього закону. У свою чергу Міністерство інфраструктури України заявило, що найбільш перспективною моделлю розвитку портів із залученням інвесторів є модель концесії.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua