ЧЕРНІВЦІ

Учасників Крайових зборів керівників навчальних закладів Чернівецької області прийняли звернення до Верховної Ради та Генпрокуратури області з приводу заяв нардепа Геннадія Москаля про нібито замовчування буковинськими правоохоронцями і освітянами факту згвалтування вихованки інтернату. Як повідомляють «Чернівці. Коментарі», текст Звернення прилюднив сайт БукІнфо.

"Департамент освіти і науки, молоді та спорту спільно з Управлінням міністерства внутрішніх справ в Чернівецькій області, Прокуратурою, Службою у справах дітей здійснили перевірку достовірності інформації наданої народним депутатом, - йдеться у листі директорів шкіл. - В оздоровчому таборі "Перлина гір" вихованці Сторожинецької загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів не оздоровлювалися". 

У зверненні зазначається, що працівники міліції у присутності педагогічних працівників та психолога провели співбесіди з усіма вихованками оздоровчого табору на рахунок протиправних дій з боку дорослих до дівчаток. "За свідченням працівників оздоровчого табору та дітей, що в ньому виховуються, за період роботи закладу самовільного відлучення дітей з табору, будь-яких протиправних дій проти них не було зафіксовано."

"Вважаємо, що спекулювати темою безпеки дітей задля "дешевого піару" перед черговими виборами до Верховної ради України неетично, низько та аморально", - заявили у зверненні учасники Крайових зборів керівників навчальних закладів Чернівецької області.

Як повідомляли «Чернівці. Коментарі», прес-служба народного депутата Геннадія Москаля розповсюдила заяву, що у дитячому таборі с.Банилів-Підгірний Сторожинецького району Чернівецької області одна з вихованок була зґвалтована працівником районного відділу внутрішніх справ, котрий охороняв табір.

Коментуючи слова нардепа, Начальник УМВС України у Чернівецькій області генерал-лейтенант міліції Микола Харабара назвав поширену заяву «передвиборчим трюком, основаним на повному маразмі міліцейського генерала радянської закваски».

Фото: oblosvita.com

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua