ЧЕРНІВЦІ

«Бориспіль» і «Донецьк» закупили штор на 2 млн

0

Держпідприємство обслуговування повітряного руху України («Украерорух) уклало угоду з ТОВ «Технології Дизайн Сервіс» на придбання фіранок і штор для службових приміщень «Украероруху» в аеропорту «Бориспіль» та Донецькому аеропорту на загальну суму 2,4 млн грн

Згідно з повідомленням у «Віснику державних закупівель», на ці кошти планується придбати штори рулонні, штори рулонні автоматичні та штори вертикальні з поліестеру, передають «Наші Гроші».

Відзначимо, що тендерна вартість штор у кілька разів перевищує ринкову ціну аналогічних виробів, а в ціну закупівлі входять доставка та встановлення штор у приміщеннях.

Наприклад, за штору завширшки 0,84 м і заввишки 1 метр «Украерорух» заплатить 1051 грн. Натомість штору німецької фірми Gardinia такої ж ширини і довшу в півтора разу (0,90 х1, 70м) з високоякісного екологічно чистого поліестеру можна придбати в шість разів дешевше - 170 грн.

Разом із тим штору розмірами 0,90 х2, 30 м можна купити за 208 грн. При цьому «Украерорух» уклав договір про придбання штор розмірами 0,92 х2, 04М по 2322,79 грн - в 11 разів дорожче.

Засновником київської компанії ТОВ «Технології Дизайн Сервіс» є Сергій Литвиненко, установчий фонд фірми становить 100 гривень.

502 Bad Gateway

502 Bad Gateway


nginx/1.6.2
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua