ЧЕРНІВЦІ

Через місяць Україна почне заробляти на 9,4 млрд більше

0

Договір про зону вільної торгівлі СНД набуде чинності 23 вересня

Про це заявив міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії Андрій Слєпньов, передає «УНІАН».

Як зазначив Слєпньов, на початку вересня ратифікацію Договору проведе Казахстан.

«Ми розраховуємо на те, що Казахстан у перших числах вересня завершить свої ратифікаційні процедури, коли парламент повернеться з канікул. І, таким чином, договір почне працювати між ключовими партнерами без образи для інших», - зазначив Слєпньов.

Разом з тим він висловив сподівання, що інші країни, які підписали Договір, незабаром ратифікують його.

Як повідомляли «Коментарі», 30 липня Верховна Рада ратифікувала Договір про зону вільної торгівлі Співдружності Незалежних Держав.

Президент України підписав закон про ратифікацію Договору про зону вільної торгівлі Співдружності Незалежних Держав 9 серпня.

За розрахунками фахівців Адміністрації Президента, щорічні додаткові надходження до держбюджету України від ЗВТ СНД становитимуть близько 9,5 млрд гривень. Водночас, економісти вказують, що в новому документі збільшується список вилучень та обмежень, що негативно позначиться на українській економіці.

Договір затверджений 18 жовтня 2011 року в Санкт-Петербурзі. Основні переваги документа - фіксація зобов’язань з незбільшення ставок мит для товарів, що перебувають у вилученні з режиму вільної торгівлі; закріплення зобов’язань держав-учасниць СНД щодо незастосування нових обмежень у взаємній торгівлі; встановлення термінів скасування вилучень з імпорту, а також фіксація положення про початок процесу відміни експортних мит.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua