ЧЕРНІВЦІ

У РПЦ вважають, що священики не повинні соромитися дорогих подарунків

0

Глава синодального відділу із взаємин Церкви та суспільства Московського патріархату протоієрей Всеволод Чаплін вважає, що священнослужителі не повинні соромитися приймати дорогі подарунки, оскільки люди висловлюють цим свою любов

Раніше протоієрей Всеволод Чаплін уже висловлював свою думку з приводу носіння або використання священнослужителями дорогих речей, і його висловлювання викликали бурхливу громадську дискусію в ЗМІ та інтернет-просторі на тему «Церква і розкіш», повідомляють «РИА Новости».

«Якщо хтось прикрашає храми, це прояв любові до храмів. Якщо хтось дарує патріарху вбрання, ікону, машину, годинник - це прояв любові до патріарха, який цілком природний. Чому раптом нас стали наполегливо переконувати, що ми маємо цього соромитися і рвати на собі з цього приводу волосся?» - сказав Чаплін на прес-конференції з журналістами в Ставрополі.

Представник РПЦ вважає, що є певні кола, які хочуть використовувати будь-який привід, щоб «дресирувати» церкву, змусити її мовчати і не виходити на суспільний майданчик.

«Так дресирують років двадцять католицьку церкву, особливо в західній Європі та Сполучених Штатах. Щойно католицька церква починає говорити про неприпустимість аборту, аморальність сучасного глобального економічного устрою, відразу починаються кампанії з розвалу єпархії або відторгнення від католицької церкви, і зараз багато католицьких єпископів починають поступатися цій кампанії», - зазначив Чаплін.
У бесіді з одним із місцевих телеканалів священнослужитель, відповідаючи на запитання, який годинник він носить, назвав Longines, сказав, що це подарунок і він коштує не дуже дорого - близько 500 доларів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua