ЧЕРНІВЦІ

Європейський суд озвучить свій вердикт через 1,5-2 місяці

ЄСПЛ оголосить рішення щодо Тимошенко напередодні виборів

0

Рішення Європейського суду з прав людини за скаргою екс-прем´єр-міністра України Юлії Тимошенко слід очікувати через півтора-два місяці

 

 

«Рішення за скаргою слід очікувати не раніше, ніж через півтора-два місяці», - повідомила захисник Тимошенко в ЄСПЛ Валентина Теличенко, передає «УНІАН».

Як повідомили «Коментарям» у БЮТ, Європейський суд з прав людини перейшов до закритого режиму розгляду скарги Юлії Тимошенко про порушення її права на справедливий суд при розгляді українськими судами скарг на порушення ГПУ справи проти неї щодо газових контрактів із Росією.

Під час відкритого розгляду в ЄСПЛ виступили урядовий уповноважений у справах Європейського суду з прав людини Назар Кульчицький, який представляє відповідача - Україну, а також захисники Тимошенко - Валентина Теличенко і Сергій Власенко.

Розглядають скаргу екс-прем´єра 8 суддів - головуючий суддя Дін Шпільман, Марк Віллігер, Карел Юнгвірт, Боштьян Зупанчич, Ганна Юдківська, Ангеліка Нуссбергер, Андре Потоцькі і запасна суддя Енн Пауер-Форд.

Рішення буде прийнято на більш пізній стадії розгляду.

Нагадаємо, вранці 29 серпня відбудеться засідання Вищого спецсуду України, де буде оголошено рішення за касаційною скаргою захисту Тимошенко на вирок у «газовій справі».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua