ЧЕРНІВЦІ

Табачник похвалився рекордами з підігріву шкільних туалетів

0

 

 Найгіршими справи зі шкільними туалетами є в трьох областях Західної України

 

 Про це, як передає кореспондент «Коментарів», повідомив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

«На сьогоднішній день тривожна, негосподарська ситуація склалася в трьох областях, де майже половина шкільних туалетів знаходяться не в приміщеннях, - зазначив міністр. - Це Івано-Франківська, Рівненська та Закарпатська області. Кілька областей цим займаються по-справжньому. Київська область у цьому році більш ніж 60 туалетів побудувала, велику програму зараз закінчує реалізовувати Дніпропетровська область - 151 школу, з яких більшість сільські, вони обладнали «теплими» зручностями».

За словами міністра, на сьогодні проблема забезпечення середніх навчальних закладів туалетами повністю вирішена в трьох областях - Дніпропетровській, Миколаївській та Донецькій.

Решта, отримавши наганяй в Кабінеті міністрів, також почали цим займатися. Перші результати, як зазначив Табачник, мають бути пред´явлені до 1 вересня.

Як повідомляли «Коментарі», раніше глава МОН заявив, що до початку навчального року можливо забезпечити теплими туалетами сільські школи. При цьому Табачник допустив, що якщо школи не впораються з цим завданням до 1 вересня, то облаштувати туалети можна хоча б до 1 жовтня.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua