ЧЕРНІВЦІ

Україна вчитиметься будувати житло економ-класу у фінів

Програма «Доступного житла» перетвориться на фінські будиночки

0

 

Україна має намір вивчити досвід Фінляндії щодо будівництва доступного житла

 

 

Як повідомили «Коментарям» у Міністерстві інфраструктури України, про це заявив глава відомства, віце-прем´єр-міністр Борис Колесніков.

За його словами, вже незабаром будуть визначені стандарти будівництва доступного житла в Україні та прийнятий єдиний стандартний варіант, який дозволить зробити житло доступним для кожної української сім´ї. Зокрема, перші будинки економ-класу в Україні планується побудувати, використовуючи досвід Фінляндії.

«У фінів є чому повчитися, тут багато цікавих рішень: як зроблені вікна, балкони. Думаю, що перший проект нам слід замовити у Фінляндії, тобто залучити їхніх архітекторів, які навчать нашу молодь, що здобуває освіту в архітектурних вишах і працює в майстернях», - сказав Колесніков під час відвідин у Гельсінкі будівельного майданчика, готового для продажу житла «Маллет».

Як повідомляли «Коментарі», з 15 травня в Україні розпочалася реалізація президентської ініціативи щодо державного іпотечного кредитування під 3% річних . Після оформлення іпотеки та оплати першого внеску в розмірі до 25% загальної суми кредиту громадянин щомісяця погашає 3%, решту суми має виплачувати держава з бюджету, в якому на ці цілі передбачено 1 млрд грн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua