ЧЕРНІВЦІ

Азаров роздав міністрам області

0

Кабінет міністрів закріпив за кожним міністерством підконтрольні їм регіони

Так, згідно з розпорядженням КМУ, текст якого мають у розпорядженні «Коментарі», перший віце-прем´єр Валерій Хорошковський координуватиме взаємодію міністерств з місцевими органами влади.

Разом з тим Міністерство інфраструктури буде відповідати за Волинську, Донецьку, Миколаївську області і Київ, Мінсоцполітики за Кіровоградську, Рівненську, Хмельницьку та Чернівецьку області.

За Міністерством охорони здоров´я закріплені Полтавська, Тернопільська та Херсонські області; за Мінекономрозвитку - АР Крим, Севастополь і Запорізька область; за Міненерговугілля - Луганська та Чернівецька області; за Міністерством юстиції - Вінницька обл., за Мінрегіоном - Дніпропетровська обл.

Крім того, МінАПК буде опікуватись Житомирською обл., МНС - Закарпатською, Мінкульт - Івано-Франківською, МВС - Київською, Міноборони - Львівською.

Міністерству освіти і науки, молоді та спорту доручено відповідати за Харківську обл., Мінфіну - за Черкаську обл., Мінекології - за Одеську, Міністерство закордонних справ - за Сумську.

Нагадаємо, в 2011 році Кабінет міністрів вже закріплював за кожним міністерством підконтрольні регіони України.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua