ЧЕРНІВЦІ

У Табачника друк підручників перетворили на бізнес-проект

0

Третина коштів, виділених на видання підручників для першокласників, пішла у приватні руки

Як передає кореспондент «Коментарів», про це заявила координатор напрямку «Суспільство знань» в «Уряді змін» Лілія Гриневич.

«Третина коштів, які були витрачені на підручники для перших класів, потрапила в приватне видавництво «Освіта»: 11 з 63 найменувань підручників для першачків надрукувало це видавництво. А в грошах це виглядає так: 21 з 64 млн грн отримала саме ця компанія. Державне ж однойменне видавництво «Освіта», яке завжди займалося друком підручників, отримало, по суті, крихти», - пояснила Гриневич.

Разом з тим експерти звертають увагу на складність та низьку якість підручників для першачків з педагогічної точки зору.

Нагадаємо, раніше в Міносвіти і науки повідомляли, що вартість друку підручників для учнів перших класів загальноосвітніх навчальних закладів становить близько 63 млн гривень.

Разом із тим у МОН наголосили, що середня ціна підручника для шкіл з українською мовою навчання є рекордно низькою - 12,8 грн. Тираж підручників для першого класу становить 4,345 мл. екземплярів для шкіл з українською мовою навчання та шкіл, де навчання ведеться мовами національних меншин.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua