ЧЕРНІВЦІ

На українських першокласників чекають антипедагогічні підручники

0

 

Якість викладу навчального матеріалу в посібниках для молодшої школи може геть-чисто відбити у першокласників бажання вчитися

 

Таку думку, як передає кореспондент «Коментарів», висловила координатор напрямку «Суспільство знань» в «Уряді змін» Лілія Гриневич.

За її словами, будь-який педагог знає, що методика викладання та навчальна література для перших класів повинні враховувати вікові особливості дитини. Однак у нових підручниках цього не врахували.

«Візьмемо підручник з математики для 1 класу - для 6-річних дітей. Розкриємо його на стор 9, яка буде відкрита десь на 1-2 тижні навчання в школі, коли діти вивчають «Буквар» і вчаться читати. Читаємо визначення: «Відсутність елементів у безлічі виражає число «нуль». Число «нуль» позначають цифрою «0», - зазначила Гриневич.

За її словами, такі визначення занадто складні для першокласників, і будь-який педагог або батьки це розуміють. Відповідно, такі підручники є по своїй суті антипедагогічними, оскільки бажання дитини вчитися після читання такого підручника попросту згасне.

Як повідомляли «Коментарі», вчителів шокували зміни в шкільній програмі для першокласників: деякі елементи зі шкільної програми раніше вивчали не раніше п´ятого класу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua