ЧЕРНІВЦІ

Банки хочуть більше грошей за б/в автомобілі

Кредити на б/в машини різко подорожчали

0

 

Українські банки підвищують кредитні ставки на автомобілі іноземного виробництва, що були у вжитку

 

Як повідомляє «Простобанк консалтинг», в серпні 2012 року середня реальна вартість довгострокових кредитів на б/в іномарки виросла майже на 2 відсоткових пункти. Кількість банків-кредиторів за останній місяць не змінилася.

Середня реальна ставка по кредитах на покупку уживаних автомобілів іноземного складання терміном на шість років склала на 27 серпня 2012 21,37% річних. В порівнянні з 30 липня вартість таких позик зросла, в середньому, на 1,74 процентних пункту. Трохи менше - на 1,6 п.п., подорожчали кредити терміном на сім років - до 21,35% річних.

Середні ставки за кредитами на б/в іномарки на інші терміни кредитування за серпень зросли на 0,8-0,9 п.п.

При цьому кількість банків з числа 50 найбільших за розміром активів, що пропонують позики на старі іномарки в порівнянні з кінцем липня не змінилася - на 27 серпня таких установ налічується 13.

Як повідомляли «Коментарі», на початку літа середня реальна ставка по кредитах на купівлю нових автомобілів іноземного складання терміном на два роки склала 16,9%. Середня ставка по автокредитах строком на шість років - до 18,18% річних. Зростання ставок для інших термінів кредитування склав 0,1-0,12 п.п.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua