ЧЕРНІВЦІ

Ветмедики здивовані смертю собаки від сибірки

У Запорізькій області виявлено новий випадок сибірки

0

У Мелітопольському районі Запорізької області від сибірки помер собака. Щоб уникнути поширення інфекції медикам довелося умертвити ще сім кішок і сім собак

Як повідомляють «Запоріжжя.Коментарі», у селі Вознесенка (Запорізька область) стався унікальний у ветеринарній практиці випадок. Собака, яка мешкала у приватному дворі по вул. Чапаєва, де була корова, хвора на сибірку, також заразилася цією інфекцією.

За словами начальника управління ветмедицини Мелітопольського району Ірини Грибіненко, залишками зараженої корови годували собак, і через кілька днів одна з них померла. У запорізькій обласній лабораторії ветмедицини встановили, що тварина померла від сибірки - дві проби на це захворювання виявилися позитивними.

За оцінкою ветмедиків, це практично неможливо. Собаки не схильні до цього захворювання, як і не можуть бути носіями збудника. Серед припущень, чому це могло статися - виразка шлунка у собаки, відкриті рани стравоходу або шлунка, через які збудник потрапив у кров.

У зв´язку з тим, що сталося, з метою недопущення рецидивів небезпечного захворювання надзвичайна протиепізоотична і протиепідеміологічна комісія прийняла рішення гуманним способом умертвити всіх тварин, що мешкають на подвір’ях будинків № № 207 та 208 по вул. Чапаєва. Фахівцям довелося приспали сімох собак та сімох кішок.

Як повідомляли «Коментарі», 15 серпня у Вознесенці на сільському пасовищі померла корова. 18 серпня в лабораторії отримали позитивний результат на наявність збудника сибірки. 2 людини, які обробляли м’ясо померлої корови, були госпіталізовані. Також медики встановили спостереження за іншими людьми, які контактували з м’ясом померлої тварини. За даним фактом почала перевірку прокуратура, у селі введено карантин.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua