ЧЕРНІВЦІ

Фільм «бютівця»-втікача отримав приз на кінофестивалі

0

Документальний фільм «Вірменська спадщина Європи» режисера Валерія Балаяна отримав III місце на IV Міжнародному фестивалі сценічного та екранного мистецтва «Кінологос»

Фільм був створений за підтримки фонду «Ренесанс», президентом якого є екс-губернатор Харківщини Арсен Аваков, пише «Главное».

У 2012 році показ фільму «Вірменська спадщина Європи» двічі проходив у Брюсселі, в тому числі в Європарламенті, а так само в більш ніж 20 містах США, ЄС, України, Білорусі, Вірменії.

Стрічка відкриває великий культурний проект з вивчення і популяризації історії та шляхів розвитку вірменських громад в країнах Європи, показує їх вплив на розвиток цих країн у всіх сферах культури, науки і мистецтва.

В рамках фестивалю також проходив 13 загальнонаціональний конкурс «Українська мова - мова єднання», присвячений 21 річниці Незалежності України. Автори фільму також отримали дипломи та нагороди за вагомий внесок у розвиток української культури.

IV Міжнародний фестиваль сценічного та екранного мистецтва «Кінологос» проходив в Одесі 21-23 серпня 2012 року. Фестиваль заснований Об´єднанням кінематографістів «Кінологос», Асоціацією працівників культури і мистецтва України, Національною Спілкою журналістів України.

Нагадаємо, ЦВК зареєструвала екс-губернатора Харківщини Арсена Авакова кандидатом у народні депутати на майбутніх парламентських виборах.

31 січня Аваков був оголошений в міжнародний розшук. Зараз він перебуває на території Італії. Соратники екс-губернатора неодноразово заявляли, що в Європі він займається гуманітарними проектами, зокрема підготовкою до широкої демонстрації фільму «Вірменська спадщина Європи».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua