ЧЕРНІВЦІ

Суд залишив акордеоніста-«розпусника» в СІЗО ще на місяць

0

Апеляційний суд Києва продовжив до 24 вересня термін утримання під вартою акордеоніста Ігоря Завадського, який підозрюється в розбещенні дітей

Як повідомила адвокат Завадського Євгена Закревська, таке рішення суд прийняв на засіданні 22 серпня за поданням слідчого, передають «Українські новини».

«Апеляційним судом Києва було продовжено термін утримання під вартою до 23 вересня», - зазначила адвокат артиста.

Разом з тим Закревська повідомила, що міліція завершила розслідування кримінальної справи за обвинуваченням Завадського.

За словами адвоката, офіційно про завершення досудового слідства у справі було оголошено ще 10 серпня, але станом на сьогоднішній день матеріали справи так і не були передані для вивчення ні обвинуваченому, ні його захиснику.

Крім того Закревська повідомила, що отримала з медустанови, де раніше проходив обстеження Завадський, діагноз його захворювання: «спадна атрофія зорових нервів обох очей нез´ясованого походження».

«Простими словами це означає, що Завадський поступово втрачає зір», - зазначила адвокат артиста. За її словами, лікарі шукають причини захворювання, яке могло виникнути як травматичним шляхом, так і внаслідок інфекції.

Зараз музикант все ще утримується в Лук´янівському СІЗО.

Як повідомляли «Коментарі», 23 березня в Києві акордеоніст Ігор Завадський був затриманий в рамках розслідування справи, порушеної за ст.156 Кримінального кодексу (розбещення неповнолітніх).

23 травня Шевченківський райсуд столиці на черговому засіданні залишив Завадського під вартою на 4 місяці.

Апеляційний суд Києва підтвердив законність рішення  Шевченківського райсуду м. Києва та залишив термін утримання під вартою акордеоніста Ігоря Завадського ще на 2 місяці - до 24 липня.

Завадський оскаржив процес його затримання  в Європейському суді з прав людини.

Захист артиста оскаржив у Шевченківському райсуді м. Києва відмову районної прокуратури порушити кримінальну справу за фактом застосування тортур до музиканта співробітниками органів внутрішніх справ під час його затримання і за фактом незаконного обшуку квартири артиста.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua