ЧЕРНІВЦІ

У Табачника «всіляко вітають» русифікацію українських шкіл

0

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України всіляко вітає активну участь Росії в реалізації положень мовного закону

Про це в приміщенні представництва Росспівробітництва в Україні заявив заступник міністра освіти України Борис Жебровський, повідомляє «УНІАН».

«Оскільки ми на території Російського посольства, то буду говорити російською мовою, будемо на території китайського - будемо російською, все одно російською мовою, тому що всі ми її знаємо, слава Богу», - заявив Жебровський.

«Якщо якась країна, якийсь уряд, якесь міністерство зацікавлене, щоб мова його країни у нас на території розвивалася, воно, відповідно, і буде робити, і ми не те щоб не будемо перешкоджати, ми будемо всіляко вітати» , - сказав Жебровський.

«І в цьому відношенні наші російські колеги показують приклад не просто розмов, а приклад дуже конкретний: ось семінар, ось книги, ось якісь методичні матеріали. Як можна проти цього виступати? Якщо завтра будь-яка інша країна захоче допомагати дітям вивчати мову - ми «за», - підсумував заступник міністра.

Як повідомляли «Коментарі», посол Росії в Україні Михайло Зурабов сьогодні заявив, що Росія готова активно допомагати Україні в реалізації закону про державну мовну політику в сфері освіти.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua