ЧЕРНІВЦІ

Тюремники підрахували тет-а-тети Тимошенко до хвилини

0

У період з  9 травня до 26 серпня екс-прем´єр-міністр Юлія Тимошенко провела 148 зустрічей загальною тривалістю більш ніж 226 годин

Про це «Коментарям»  повідомили у Державній пенітенціарній службі України. За даними ДПтС, за час перебування Тимошенко у стаціонарному закладі ЦКЛ «Укрзалізниці» в середньому в’язнена проводить по 2 зустрічі в день. 

«Зокрема, зі своїми захисниками у ЦКБ Тимошенко провела 94 зустрічі загальною тривалістю понад 175 годин.  З іншими особами зустрілася 54 рази. Тривалість цих зустрічей складає майже 51 год. Найбільше побачень у Тимошенко відбулося з її захисником Сергієм Власенком (51зустріч), тривалість цих зустрічей - понад 101 год»,- зазначили у ДПтС.

Разом з тим захисниця Євгенія Тимошенко відвідувала засуджену 30 разів (більше 56 год.). 

З представниками іноземних держав за час проходження реабілітації у ЦКЛ, без урахування візитів німецьких лікарів, засуджена Тимошенко провела 17 зустрічей.

Нагадаємо, раніше управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області та адміністрація ЦКБ № 5 «Укрзалізниці» заявили про намір обмежити доступ відвідувачів до Юлії Тимошенко. У ДПтС заявили, що за час перебування у Київському СІЗО, Качанівській виправній колонії та ЦКБ «Укрзалізниці» з 5 серпня 2011 року по 31 липня 2012 Тимошенко провела понад 340 зустрічей загальною тривалістю понад 780 годин. 

«30 липня спеціалісти клініки «Шаріте» рекомендували максимально обмежити кількість відвідувань на час перебування засудженої в стаціонарі і зосередитися безпосередньо на її реабілітаційному процесі», - підкреслили у ДПтС.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua