ЧЕРНІВЦІ

Лікарі констатували, що аналізи у Луценка в нормі

Луценко не захотів виїжджати із СІЗО на медобстеження

0

Екс-міністр МВС Юрій Луценко відмовляється від обстеження лікарями за межами Київського СІЗО

Як повідомили «Коментарям» в Державній пенітенціарній службі (ДПтС), для розроблення подальших рекомендацій лікарі запропонували Луценку пройти додаткове інструментальне обстеження за межами СІЗО. Однак, він не погодився на це, про що подав керівництву установи відповідну письмову заяву. 

Як повідомили у відомстві, в рамках динамічного нагляду за станом здоров’я Луценка, минулого четверга (23 серпня) в Київському СІЗО комісією фахівців МОЗ та ДПтС України було здійснено черговий медичний огляд  Луценка. 

Під час огляду Луценка лікарі у своїх висновках констатували, що результати проведених пацієнту аналізів знаходяться у межах фізіологічної норми. 

Крім того лікарі зазначили, що засуджений протягом останнього місяця рекомендованого йому лікування не дотримувався. На момент медогляду стан здоров’я Луценка лікарями оцінювався як задовільний.

Як повідомляли «Коментарі», колишній міністр внутрішніх справ України Юрій Луценко відмовився від медичного експрес-обстеження у Київській лікарні швидкої допомоги, яке йому запропонували зробити перед етапуванням до колонії. Луценко відмовився брати участь в обстеженні і висунув умову офіційно перевести його в спеціалізований лікувальний заклад для проходження стаціонарного курсу обстеження та лікування, про що неодноразово говорили лікарі МОЗ, які обстеження Луценка і в вересні 2011 року, і в квітні 2012.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua