ЧЕРНІВЦІ

Попов пообіцяв добросовісно сплачувати надбавки столичним вчителям

0

 

Голова КМДА Олександр Попов гарантував педагогам збереження муніципальної 20-відсоткової надбавки до зарплати в новому навчальному році

 

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі КМДА, про це Попов заявив на розширеному засіданні колегії КМДА.

«Ми гарантуємо педагогам збереження 20-відсоткової надбавки не тільки протягом наступного бюджетного року, але і на майбутнє», - зокрема сказав голова КМДА.

Також він додав, що одне з питань, які було запропоновано киянам на референдум, - це питання встановлення обов´язкових надбавок. «І якщо ми отримаємо позитивний результат на голосуванні, то це серйозний аргумент для корегування наших бюджетних взаємовідносин», - сказав Попов.

Крім того, глава профспілки освітян Олександр Яцунь додав, що в середньому дана надбавка перевищує 300 грн. на місяць.

Нагадаємо, в 2012 році муніципальні надбавки повинні отримувати близько 60 тисяч київських працівників освіті. Доплати повинні становити від 167 до 730 гривень в залежності від посади та окладу.

У січні цього року Верховна Рада відмовилася встановити 25% щомісячну надбавку до зарплати низці категорій бюджетників, у тому числі й вчителів.

Також нагадаємо, взимку 2011 року на надбавки столичним вчителям з бюджету було виділено менше половини необхідної суми.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua