ЧЕРНІВЦІ

Учасник війни за мову затриманий за пошкоджену плитку на Майдані

0

Підсудний у справі про події під час Податкового майдану у 2010 році Віталій Грузинов затриманий у Шевченківському суді м. Києва 

Як повідомили «Коментарям» у ВГО «Коаліція Учасників Помаранчевоі Революціі» (КУПР), Грузинов затриманий за обвинуваченням в опорі працівникам міліції та їх побитті під час акцій протесту проти ухвалення закону «Про засади державної мовної політики» у липні 2012 року.

«Під час розгляду в судовому засіданні Шевченківського суду м.Києва кримінальної справи відносно активістів Податкового майдану, до зали суду зайшли близько десятка оперативних працівників міліції з постановою Голосіївського районного суду м. Києва про затримання одного з підсудних у справі про пошкодження плитки Грузинова Віталія»,- зазначив організатор Податкового Майдану, голова правління КУПР Сергій Мельниченко.

«Постанова Голосіївського суду на затримання Грузинова Віталія до 72 годин видана за поданням прокуратури м. Києва, яка розслідує цю кримінальну справу», -повідомив Мельниченко. За його словами, в залі суду відбувалися сутички працівників міліції з іншими підсудними, які намагалися завадити затриманню Грузинова.

Наразі його автозаком доставлено до Печерського РУ ГУМВС України в м. Києві.

Нагадаємо, Мельниченко був організатором Податкового майдану і комендантом наметового містечка у 2010 році під час виступів підприємців. Стосовно нього за це порушено кримінальну справу за обвинуваченням в умисному пошкодженні плитки на майдані Незалежності на суму понад 212 тисяч гривень, яку розглядає Шевченківський райсуд Києва. Одного з учасників Податкового майдану Костакова обвинувачували в пошкодженні автомобіля, який був припаркований біля майдану Незалежності. Згодом до СІЗО під тим самим приводом порушення громадського порядку та пошкодження плитки потрапив також і Грузинов.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua