ЧЕРНІВЦІ

Під час губернаторської гулянки згоріло 40 га закарпатського лісу

На Закарпатті через гулянку чиновників-«регіоналів» вигоріло 40 га лісу

0

Після масштабного відпочинку закарпатських чиновників в мисливських угіддях, що раніше належали Береговському лісгоспу, почалася велика пожежа, в результаті якої вигоріло близько 40 га лісу

Пожежа почалася в суботу, 25 серпня, проте рятувальники дізналися про нього лише в неділю, повідомляє «Закарпаття онлайн»

У МНС зателефонували місцеві жителі, які переживали, що вогонь перекинеться на їхні будинки в найближчих населених пунктах - селах Нове Село (Берегуйфолу) Берегівського району і Макарево Мукачівського району.

Серед учасників суботнього відпочинку, що передував пожежі, були помічені голова Закарпатської облдержадміністрації, голова облорганізації Партії регіонів Олександр Ледида та голова Берегівської райдержадміністрації  Ігор Свищо.

Нагадаємо, мисливські угіддя площею 3077,5 га згідно з рішенням Закарпатської облради від 4 вересня 2011 року були на 25 років передані громадській організації «Мисливський клуб «Губерт». Членами зазначеного мисливського клубу є голова Закарпатської ОДА Олександр Ледида та обласний депутат-«регіонал», який зараз балотується до Верховної Ради, Степан Деркач.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua