ЧЕРНІВЦІ

Президентський вертодром у Криму подорожчав на 10 млн

0

Реконструкція та капітальний ремонт державних дач № 9, 10, а також будівництво вертолітного майданчика в смт Форос подорожчало ще на 10 млн гривень

Про це йдеться в повідомленні «Вісника державних закупівель».

Так, Головне управління санаторно-курортних закладів в Автономній Республіці Крим Держуправсправами в ході закупівлі в одного учасника підписало 21 серпня договір з Установою «28 управління начальника робіт» на виконання робіт з реконструкції та капітального ремонту будівель, споруд та інженерних мереж державних дач № 9 і 10, а також будівництво вертолітного майданчика, смт Форос (АРК) на суму 10 млн 150 тис. 494 грн. Фінансування здійснюється на рахунок державного бюджету. Роботи будуть проведені з серпня по грудень 2012 року.

Згідно з обґрунтуванням закупівлі в одного учасника, підрядник обраний у зв´язку з тим, що максимально наближений до об´єктів матеріально-технічні бази та має відповідний досвід роботи в цих умовах. Цей самий підрядник буде проводити роботи і на території, де розташовані режимні об´єкти, які перебувають у віданні Державного управління справами.

Реконструкція проводиться згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 21.05.2012р. № 399 «Про затвердження Порядку використання у 2012 році бюджетних коштів, передбачених для будівництва, реконструкції, проведення проектних і ремонтних робіт на пріоритетних об´єктах державного та регіонального значення, які перебувають у незадовільному стані та потребують невідкладного проведення зазначених робіт та придбання обладнання».

Як повідомляли «Коментарі», у 2011 році Держуправління справами вже закуповувало у Установи «28 управління начальника робіт» послуги з реконструкції та капітального ремонту будівель, споруд та інженерних мереж державних дач № 9, 10 і будівництво вертолітного майданчика в смт.Форос на суму 64,50 млн грн.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua