ЧЕРНІВЦІ

Попов готовий відкривати в Києві російськомовні школи

0

Київська міськдержадміністрація зробить все для відкриття в столиці російськомовних шкіл, якщо з такою ініціативою виступлять кияни

Про це журналістам заявив голова КМДА Олександр Попов, повідомляють «Українські новини».

«Є ініціатива (з приводу відкриття російськомовних шкіл) - є реакція влади. Якщо немає ініціативи, то про що може бути мова? Якщо буде попит, влада буде робити все, щоб його задовольнити, неважливо, якої мови це стосується: буде попит - буде пропозиція», - сказав Попов.

При цьому голова КМДА зазначив, що в цьому напрямку активних ініціатив з боку киян немає.

За його словами, наразі є пропозиція однієї бізнес-структури, яка хоче побудувати в Деснянському районі навчальний заклад, де акцент викладання буде ставитися на російську мову.

За його словами, зараз проводяться проектні роботи, а будівництво може бути розпочате вже в 2013 році.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав закон «Про основи державної мовної політики» «регіоналів» Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. 10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності.

Відповідно до даного закону, мова нацменшини може отримати статус регіональної, якщо більше 10% населення регіону вважають її рідною. За цією нормою, російська мова може стати регіональною в 13 областях України, в тому числі й в Києві.

Після вступу закону в силу більш ніж в шести областях сходу і півдня України, місцеві ради прийняли рішення на підтримку російської мови. Київрада поки ніяких рішень з «мовного» питання не приймала.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua