ЧЕРНІВЦІ

Перший учасник конкурсу ідей «Зміни своє місто на краще!» запропонував вирішення проблеми нової розв’язки мосту Патона в Києві

«Знайди в’їзд на міст Патона!» - перша відеоробота в конкурсі ДТЕК

0

3 дні тому стартував конкурс відеоробіт, ініційований компанією ДТЕК і «Коментарями», в пошуках кращих новаторських ідей розвитку і перетворення українських міст. У конкурсу вже є перший учасник!

Першим учасником конкурсу став Микита Мекензін. Перш, ніж читати далі, подивіться ролик (http://apps.facebook.com/k_comments/site/project/id/129). Тема, яку порушив Микита, дуже близька і зрозуміла автомобілістам, як киянам, так і гостям міста всім, хто хоч раз опинявся біля в’їзду на нову розв’язку мосту Патона. Стрес від нерозуміння куди їхати, а вже тим більше жах від помилкового заїзду не на ту естакаду - зовсім не ті відчуття, які має переживати водій за кермом. Ви з цим згодні?

Приєднуйтесь, обговорюйте й оцінюйте, Ваша думка важлива для нас!

Нагадаємо, 20 серпня стартував конкурс «Зміни своє місто на краще!», в рамках якого кожен охочий може взяти участь в якісному перетворенні місця, де він живе, і допомогти вирішити його нагальні проблеми.

Приєднуйся до конкурсу просто зараз! Допоможи представникам соціально відповідального бізнесу побачити місто твоїми очима! Створи відеоролик, в якому ти розкриєш власне бачення покращення життя в місті. Ноу-хау в галузі поліпшення систем енергозбереження або вирішення екологічних проблем - вітаються.

Детально про можливість участі в конкурсі ти можеш ознайомитися на офіційній сторінці конкурсу в соціальній мережі (https://www.facebook.com/comments.ua) та на сторінці додатка ДТЕК і Comments.UA «Зміни своє місто на краще!».

За підсумками конкурсу ти можеш отримати сертифікат на купівлю електроніки на три, п’ять або десять тисяч гривень. Якщо ж твоя робота набере найбільшу кількість голосів, - «лайків» користувачів, - ти отримаєш приз глядацьких симпатій - вікенд на двох, під час якого тебе чекає унікальна екскурсія на одну з шахт ДТЕК, можливість покататися на електромобілі й відсвяткувати свою перемогу в одному з найкращих ресторанів міста.

І найважливіше - кращі роботи будуть передані компетентним експертам і муніципальній владі для подальшої реалізації. Крім того, автори кращих робіт можуть бути розглянуті як кандидати для роботи в підрозділі з питань сталого розвитку ДТЕК.

ДТЕК - великий відповідальний бізнес. Ми в ДТЕК розуміємо, що позитивний ефект від реалізації соціальних програм буде тільки тоді, коли вони будуть спрямовані на дійсно актуальні для суспільства питання. Ми хочемо чути і глибше розуміти людей, для яких працюємо, тримати у своєму фокусі найгостріші соціальні теми.

Більше п’яти років ми керуємося ідеями корпоративної соціальної відповідальності, будуючи основну діяльність нашої Компанії. Будучи учасником Глобального договору ООН та керуючись у своїй роботі принципами дотримання прав людини і трудового законодавства, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією, ми орієнтовані на системне соціальне партнерство, яке сприяє стійкому соціально-економічному розвитку суспільства. Підприємства ДТЕК традиційно підтримують соціальну інфраструктуру, важливу для жителів регіонів присутності нашого бізнесу. На даний момент сумарний обсяг інвестицій у рамках Корпоративної соціальної відповідальності становить більше 120 млн грн.

Наразі компанія вже реалізувала чимало проектів з розвитку інфраструктури міст і готова рухатися в цьому напрямку й надалі.

Реалізовані соціальні проекти:

- реконструкція Палацу культури міста Щастя Луганської області (проект розрахований на 2011-2012 роки і дозволить проводити культурно-масові заходи для мешканців міста, підтримувати культурно-освітню діяльність: у 19 секціях та гуртках різних напрямків Палацу культури займається 477 людей);

- термомодернізація будівлі школи № 19 в місті Павлоград. У результаті, температура в навчальних приміщеннях підвищилася в 2,5 рази і в зимовий період становить +22 - 25 градусів, при цьому оплата за електроенергію скоротилася на 30%;

- упорядковано паркову зону, встановлено дитячий спортивно-ігровий майданчик у місті Першотравенськ Дніпропетровської області;

- реалізовано проект з реконструкції стадіону загальноосвітньої школи № 1;

- з метою створення нових робочих місць в селищі міського типу Добротвір Львівської області, на кошти приватного інвестора, залученого спільними зусиллями ДТЕК і «Співтовариства Соціально Відповідальний Бізнес», відремонтовано і запущено в роботу швейний цех.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua