ЧЕРНІВЦІ

Мовна війна залишила українців байдужими

0

Незважаючи на підписання мовного закону, оприлюднення партійних списків та інші події за минулі два місяці, рейтинги партій фактично не змінилися

Як передає кореспондент «Коментарів», про це в ході презентації результатів опитувань заявила директор Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Ірина Бекешкіна.

«За останні 2 місяці відбулося багато цікавих подій - ухвалення закону про мови, який багато обговорювався, потім було оприлюднення списків, які теж активно обговорювалися... Але дивно - згідно з результатами опитування нічого фактично не змінилося - як було 15% тих (виборців - ред.), так і залишилося. Відмінності в рейтингу партій здебільшого знаходяться в межах статистичної похибки», - зазначила Бекешкіна.

У свою чергу директор соціологічної служби Центру ім. Разумкова Андрій Биченко пояснив дане явище значною поляризацією політичних уподобань українців.

«Перетікання між так званим біло-синім і помаранчевим електоратом немає. Тому і рейтинги залишаються фактично на своїх місцях», - зазначив Биченко.

Згідно з результатами дослідження, 5%-й бар’єр можуть подолати Партія регіонів (яку готові підтримати 28,1% опитаних), ВО «Батьківщина» (25,6%), партія УДАР Віталія Кличка (11,5%) і КПУ ( 8,2%).

Шанси на проходження до Верховної Ради залишаються у партії Наталії Королевської «Україна вперед!» (4%) та ВО «Свобода» (3,8%). Не визначилося з вибором 14% опитаних.

Соцдослідження проведено Фондом «Демініціативи» імені Ілька Кучеріва спільно з соцслужбою ценр ім. Разумкова 10-15 серпня, в опитуванні взяли участь 2009 респондентів віком від 18 років, похибка вибірки не перевищує 2,3%.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua