ЧЕРНІВЦІ

Україна втратила 15% урожаю винограду

0

Через несприятливі погодні умови цього року Україна втратить 10-15% урожаю винограду

Про це «Коментарям» повідомили в асоціації «Виноградарі та винороби України».

За словами директора асоціації Сергія Михайлечка, цього року очікується зниження урожаю винограду в середньому на 10-15% через погодні умови, при цьому значна частина господарств збере врожай на рівні 2011 року.

«Звертаючись до прогнозів щодо врожаю винограду, хочу підкреслити, що втрати, яких зазнали в зв´язку з погодними умовами, виявилися мінімальними. Згідно з останнім аналізом служб Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також фахівців асоціації, зниження загального врожаю щодо винограду в середньому становитиме близько 10-15%. При цьому потрібно підкреслити, що є чимало господарств, яким і зовсім вдалося на 100% вийти на рівень 2011 року», - сказав Михайлечко.

За прогнозами асоціації, урожай винограду в Криму становитиме 87,76 тис. тонн, в Одеській області - 206,17 тис. тонн, у Миколаївській - 52,77 тис. тонн, у Херсонській - 35,9 тис. тонн, у Закарпатській - 20,78 тис.тонн.

Як повідомляли «Коментарі», на початку року українські виноградарі відзначали, що сильні морози пошкодили виноградну лозу, однак аномально тепла осінь могла вберегти майбутній урожай.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua