ЧЕРНІВЦІ

В опозиції кажуть, що їхніх представників у виборчкомах замінюють на двійників

0

 

Влада запустила нову технологію фальсифікації виборів, суть якої полягає у недопущенні представників опозиції в окружні виборчі комісії 

 

Як повідомили «Коментарям» у прес-службі ВО «Батьківщина», про це заявив народний депутат фракції «БЮТ-Б», уповноважена особа ВО «Батьківщина» у ЦВК Сергій Підгорний.

«Суть технології полягає у створенні таких собі «двійників» на кандидатів у комісію  від Об’єднаної опозиції «Батьківщина». Від імені людей, яких заздалегідь погоджено партією, невідомі особи паралельно пишуть заяви про її бажання начебто представляти іншу політичну силу», - пояснив Підгорний.

«Таким чином комісія автоматично викреслює цю особу, і виходить, що опозиція не матиме свого представника у ТВК. Це абсолютно нова технологія,  як отримати більшість у комісії і позбавитись представників партії «Батьківщина», - наголосив він.

За словами Подгорного, опозиція зафіксувала уже близько трьох десятків таких випадків у Чернігівській, Харківській, Дніпропетровській областях та у місті Києві.

«Дуже наглядний приклад - округ №222. До нас звернулась наша представниця, яка повідомила, що невідомі зловмисники від її імені написали заяву від такої собі партії «Держава». Виявилось,  що дубльована заява була написана іншим почерком та  не була підкріплена обов’язковою ксерокопією паспорта», - розповів Підгорний.

Як відомо, чергові парламентські вибори пройдуть в Україні 28 жовтня цього року.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua