ЧЕРНІВЦІ

ЦВК хоче 7 днів на тиждень грошей без обмежень

0

Центральна виборча комісія просить Національний банк скасувати обмеження при здійсненні фінансових операцій на рахунках виборчих фондів, а також забезпечити роботу банківських установ у вихідні та святкові дні

Як передають «Українські новини», відповідне звернення до НБУ ЦВК затвердила на засіданні.

У Центрвиборчком надійшла спільна заява представників партій УДАР, «Батьківщина», «Свобода», а також від Партії регіонів і Комуністичної партії щодо встановлення обмежень при перерахуванні коштів виборчих фондів партій-суб’єктів виборчого процесу для проведення передвиборної агітації.

Представники партії зазначили, що, попри норми закону (Про вибори народних депутатів України) про те, що партії можуть використовувати кошти зі своїх виборчих фондів на рахунках у банках без обмежень, деякі з банківських установ все-таки такі обмеження встановлюють.

Зокрема, за твердженням представників партій у ЦВК, окремі банки дозволяють знімати з відповідного рахунку не більше 150 тис. гривень протягом одного робочого дня.

Крім цього, партії скаржаться на те, що не можуть зняти кошти зі своїх рахунків у вихідні та святкові дні.

Вивчивши подану заяву, члени ЦВК звернулися до НБУ з проханням усунути відповідні проблеми і в зв’язку зі швидкоплинністю виборчого процесу забезпечити роботу банківських установ у вихідні та святкові дні.

Як повідомляли «Коментарі», раніше Національний банк України зобов’язав банки дотримуватися законодавства про вибори і відкривати рахунки для всіх без винятку виборчих фондів.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua