ЧЕРНІВЦІ

Президент Янукович помолиться на Афоні за Україну

0

Президент Віктор Янукович відвідає гору Афон, де проведе молитву за Україну та народ. Поїздка буде здійснюватися за власні кошти глави держави

Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі Президента України.

Під час поїздки на гору Афон 26-27 серпня президент Віктор Янукович зустрінеться з православними духівниками і візьме участь у богослужіннях з молитвою за Україну та український народ.

Він планує відвідати святі місця, в тому числі монастир святого Пантелеймона, монастир Ватопед, де зберігається пояс Пресвятої Богородиці, монастир Івірон з його Іверською іконою Богородиці.

У прес-службі зазначили, що відвідування Афона є приватною поїздкою і не має статусу офіційного візиту. Усі витрати, пов´язані з перельотом і перебуванням Президента і учасників цього заходу, здійснюються виключно за їхні власні кошти, бюджетні ресурси для цього не використовуються.

За словами радника Президента - представника Президента в Конституційному Суді Олени Лукаш, глава держави, як і інші громадяни України, має право на вибір місця перебування і вільне пересування, не має обмежень щодо відвідування тих чи інших країн. Тим більше, що оплата всіх витрат відбувається за власний рахунок учасників, а не за рахунок державного бюджету.

За її словами, всі витрати, пов´язані з цією поїздкою, будуть відображені її учасниками в деклараціях за 2012 рік.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua