ЧЕРНІВЦІ

Чернівецька делегація здобула перемогу в кількох номінаціях на всеукраїнському «Параді вишиванок» який у День Незалежності проводився у Києві. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі міської ради.

За інформацією прес-служби, вбрання з буковинським орнаментом визнано найкращим у двох номінаціях: «Найкраща чоловіча сорочка» та «Найкраща дитяча сорочка». Окрім почесних дипломів, наших учасників нагородили двома холодильниками. Жіноча вишиванка чернівчан (якій, до речі, вже 150 років) отримала третє місце.

"Писанка з нашого міста хоч і не отримала почесних місць, але була визнана однією з найкрасивіших, - повідомили у прес-службі. - Біля неї охоче фотографувалися кияни, учасники з інших областей та іноземні туристи".

Під час святкової ходи чернівецькі хлопці й дівчата виконали запальний танець під буковинську музику навколо ініціатора свята Олега Скрипки.
"Я проїхався парадом кілька разів і мене вразили три команди, серед яких, звісно ж, і Чернівці, – каже Олег. – Сучасно і водночас, традиційно, весело. Також мені сподобалися ваші вишиванки. Мені дарували буковинські сорочки на концертах у Чернівцях, також я із задоволенням купував їх у Карпатах. Коли ти маєш свою вишиванку і контекст, де її можна вдягнути, в тебе перевертається ставлення до традиції, до вишиванки і людей. Ти відчуваєш себе справжнім українцем. Саме такі речі нас живлять",

У «Параді вишиванок» взяли участь понад 2000 делегатів із 21 регіону України. Виступ Чернівецької команди відбувся за сприяння Чернівецької міської ради.

Фото з сайту Чернівецької міської ради

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua