ЧЕРНІВЦІ

ЦВК розподілила виборчкоми між 19 партіями

0

Центральна виборча комісія провела жеребкування для визначення складу окружних виборчих комісій на виборах Верховної Ради для непарламентських партій

Як передає «УкрІнформ», під час жеребкування, яке відбулося 24 серпня, місця в окружних виборчкомах були розподілені між 19 партіями.

У всіх 225 окружкомів отримали місце представники партій «Молодь у владу», «Русь Єдина», «Народно-трудовий союз України», «Братство», «Зелена планета».

Представники партії «Україна - Вперед!» та партії «Російський блок» отримали право на представництво в 223 окружних виборчкомах.

Партія «Російська єдність» буде представлена ​​в 221 окружному виборчкомі, партія «Союз анархістів України» - у 220, Ліберальна партія України і Християнсько-демократична партія - у 219, партія «Всеукраїнське політичне об´єднання «Єдина Родина» - у 212, Українська народна партія в 178, партія «Єдиний центр» - у 43, Народно-екологічна партія - в 32, партія «Громадянська солідарність» - у 5, партія «Солідарність жінок України» - у 4.

Крім того, по 1 вакансії в окружних виборчкомах зайняли партії «Народний рух України» та «Сам за себе».

А також 5 парламентських фракцій (БЮТ-Батьківщина, Партія регіонів, Комуністична партія України, НУНС і Народна партія).

Згідно з правилами жеребкування, партія, на яку випаде жереб, бере участь у формуванні всіх окружних виборчкомів, в які вона подала заявки.

Як повідомляли «Коментарі», 21 серпня Центральна виборча комісія провела жеребкування, що визначило номери політичних партій у бюлетенях на парламентських виборах.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua