ЧЕРНІВЦІ

Перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Георгій Галиць бере участь в урочистому прийомі з нагоди Дня Незалежності України в українському консульстві в Румунії. Про це порталу «Чернівці. Коментарі» повідомили у прес-службі ОДА.
За інформацією прес-служби, чиновник вирушив у Румунію на запрошення Генерального консула України в Сучаві Василя Боєчка.
Урочистий офіційний прийом в українському дипломатичному відомстві сусідньої держави проводиться традиційно в найбільше державне свято України, - йдеться у повідомленні прес-служби ОДА. - Цього дня сюди навідуються офіційні представники регіональної влади Сучавського повіту, з яким Чернівецька область має давні, тісні і продуктивні  партнерські стосунки в різних сферах життєдіяльності.

Окрім Галиця, на урочистий прийом в українському консульстві в Сучаві запрошено і Генерального консула Румунії в Чернівцях п. Татіану Попа.
Прес-служба ОДА також повідомила, що офіційна делегація з Чернівецької області на чолі з головою облдержадміністрації Михайлом Папієвим сьогодні перебуває у Києві на урочистостях, присвячених святкуванню Дня Незалежності України. 

Фото «Чернівці. Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua