ЧЕРНІВЦІ

Кобзон назвав «мовний» закон дискримінаційним

0

Скандальний Закон «Про засади державної мовної політики» носить дискримінаційний характер

Таку думку висловив депутат Державної думи Росії та почесний громадянин Донецька Йосип Кобзон, повідомляє «УкрІнформ».

«Дискримінаційний закон... Україна - є Україна, це суверенна держава. Хотіли ми, не хотіли - була радянською, стала самостійною суверенною державою. Вона має повне право розмовляти своєю рідною мовою», - заявив Кобзон.

Водночас, артист вважає, що й змушувати відмовлятися від російської теж неправильно. «Скажімо, такі східні виробничі області як Дніпропетровська, Харківська, Донецька, Луганська - вони все життя розмовляли російською», - сказав він.

За словами Кобзона, особисто він знання української мови набув ще в дитинстві, коли у 1945 році пішов до школи в Краматорську Донецької області. І досі мову не забув, оскільки приїжджаючи щороку в Україну намагається розмовляти українською.

При цьому Кобзон визнав, що у Москві немає можливості практикуватися в українській мові. «Тут нема де, незважаючи на те, що у нас таке міцне Донецьке земляцтво, воно є першим тут - у Росії, перше в Москві, але розмовляють всі російською. Правда, пісні співаємо, коли збираємося разом, українські», - розповів артист.

Як повідомляли «Коментарі», 8 серпня Президент України Віктор Янукович підписав Закон «Про засади державної мовної політики» «регіоналів» Сергія Ківалова та Вадима Колесніченка, ухвалений Верховною Радою 3 липня. 10 серпня «мовний» закон був опублікований і, як наслідок, набув чинності.

Після набуття законом чинності в більш, ніж 6 областях сходу та півдня України місцеві ради ухвалили рішення на підтримку російської мови.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua