ЧЕРНІВЦІ

Відповідно до записів відеодопиту над Оксаною Макар знущалися всі троє обвинувачених

Над Оксаною Макар знущалися всі троє - дані відеодопиту

0

Всі троє обвинувачених у справі Оксани Макар є учасниками насильницьких дій щодо жертви

За словами адвоката матері Макар Олександра Скоробогатова такий висновок можна зробити після перегляду відеозапису допиту обвинуваченого Максима Присяжнюка, який відбувся сьогодні на закритому засіданні Центрального районного суду Миколаєва, передає «УНІАН».

Як розповів журналістам Скоробагатов, усі насильницькі дії Євгена Краснощока (підозрюваний у вбивстві і зґвалтуванні Макар) відбувалися з мовчазної згоди двох інших обвинувачених. За його словами, «Присяжнюк бачив, як Краснощок душив Оксану дротом чи кабелем білого кольору. Ставши свідком того, як Краснощок займається сексом з нібито мертвою жертвою, Присяжнюк не зупинив його і навіть нічого йому не сказав, пояснивши це станом шоку. Присяжнюк бачив, як Краснощок стояв ногою на горлі потерпілої, а потім прибрав ногу. До того ж Присяжнюк пізніше знайшов розтрощений телефон Оксани, без акумуляторної батареї, що означало, що хтось із трьох його розібрав, щоб Оксана не могла подзвонити і попросити про допомогу». Адвокат також розповів, що згідно з відеодопитом, «після того, що сталося, всі троє прали свої речі, і Присяжнюк дав Краснощоку свої джинси». Як зазначив інший адвокат матері Макар Тетяни Суровицької Віктор Василюк, у своїх свідченнях Присяжнюк зізнався, що розмови про те, що вони будуть займатися сексом, не було, також як не було на це і згоди Оксани. «Він (Присяжнюк) просто вирішив, що це потрібно зробити», - пояснив Василюк. Він також вважає, що є всі докази того, що між обвинуваченими була злочинна змова з метою вбити жертву і приховати сліди вбивства, хоча раніше Присяжнюк стверджував, що у них не було ніяких обговорень. «На цьому відеозаписі він сам підтвердив те, що вони обговорювали з Краснощоком, куди ховати тіло, де є будова. Тобто було обговорення цього питання і змова», - зробив висновок Василюк. На наступному засіданні, призначеному на вівторок, 28 серпня, буде заслуханий відеозапис допиту третього обвинуваченого - Краснощока.

Як повідомляли «Коментарі», в ніч з 9 на 10 березня Євген Краснощок, Артем Погосян і Максим Присяжнюк зґвалтували 18-річну Оксану Макар, а потім, щоб приховати сліди злочину, спробували її спалити живцем на покинутій будові. Попри всі зусилля медиків, 29 березня дівчина померла.

Всі троє звинувачуються у скоєнні злочинів, передбачених пyнктaми 4, 10, 12 ч. 2 cтaтті 115, ч. 4 cтaтті 152 Кримінальнoгo кoдeкcу Укpaїни. Краснощоку, крім цих двоx cтaтeй, закидають також ч.3 cтaтті 153 КК Укpaїни (Hacильницькe задоволення статевої приcтpacті неприродним способом).

Відповідно до судово-медичної експертизи, в момент скоєння злочину і в даний час усі підсудні при здоровому глузді. Загальний обсяг відеозаписів становить 8 годин.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua