ЧЕРНІВЦІ

ДУСю та Адміністрацію Президента комп’ютеризують на мільйон

0

Державне управління справами для себе та Адміністрації Президента закупить комп’ютерні складові на загальну суму в 1 млн гривень

Про це «Коментарям» повідомили в Міністерстві економіки.

Так, згідно з конкурсним повідомленням, Держуправсправами при АП закупить комп’ютерні засоби опрацювання та відображення інформації для Адміністрації Президента, а також для власних потреб на загальну суму 963 тис. 88 грн.

Згідно з технічними вимогами, комп’ютери повинні комплектуватися 4-ядерними процесорами та системними платами останнього покоління, нереференсними ігровими відеокартами. В поставку включено 20-ти дюймові монітори, принтери та сканери, а також необхідні комп’ютерні складові.

Так, для постачання комп’ютерів для потреб АП обрано ТОВ «Каскад-Інтер», яке має поставити 34 ПК та 17 одиниць серверного обладнання на суму 684 тис. 139 грн.

У свою чергу, ТОВ «Ен-Ай-Ес» надасть Держуправлінню справами 39 комп’ютерів та 3 сервери на суму 278 тис. 949 грн. Підписання договорів має відбутися до 21 вересня 2012 року. Постачання призначено на період з вересня по листопад 2012 року, за окремими замовленнями, протягом п’яти робочих днів з дня отримання замовлення. Фінансування проводиться коштом загального фонду державного бюджету.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua