ЧЕРНІВЦІ

«Газпром» хоче будувати газові автомобілі в Білорусі

«Газпром» хоче разом з Білоруссю виробляти газові автомобілі

0

Російський газовий монополіст «Газпром» запропонував білоруській владі спільний бізнес з виробництва автомобілів, які працюють на газу

Як передає «Інтерфакс-Білорусь», така пропозиція пролунала на нараді глави «Газпром» Олексія Міллера і керівництва «Білтрансгазу».

Міллер запропонував спільно виробляти автомобілі, що працюють на природному газі, а також розвивати в Білорусі мережу газових автозаправних станцій.

Він також зазначив, що газомоторне паливо завжди коштувало, і коштуватиме менше, ніж традиційне паливо. «Це інший економічний стандарт і серйозний імпульс для розвитку промислового виробництва», - сказав Міллер. Про подробиці можливої ​​співпраці поки не повідомляється. На сьогодні «Газпром» уже розробляє пілотний проект з розвитку мережі автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій (АГНКС) в Латвії.

Як повідомляли «Коментарі», в листопаді 2011 року «Газпром» став єдиним власником усієї газотранспортної системи Білорусі, купивши другу половину акцій «Білтрансгазу» за $2,5 мільярди.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua