ЧЕРНІВЦІ

Сьогодні в селі Лужанах Кіцмансього району відбулося урочисте відкриття новозбудованої школи ім. В.Орелецького, повідомляють «Чернівці. Коментарі»
У відкритті взяли участь керівники області, кандидати в народні длепутати від партії влади і опозиції. 

З нагоди свята влаштували концерт за участі аматорських колективів села і району.


Вітаючи дітей, батьків та вчителів, голова Чернівецької ОДА Михайло Папієв підкреслив, що "будівництво нових, реконструкція та капітальні ремонти діючих навчальних закладів, залишатиметься пріоритетом влади, аби буковинські діти мали найкращі умови для здобуття освіти".

Будівництво Лужанської школи на 650 учнів розпочалось у 1991 році. Загальна площа школи - 8045,2 квадратних метрів,. Кошторисна вартість об`єкту - 32 мільйони 224 тис. грн. Через відсутність коштів у 1992 році зведення навчального закладу було призупинено. Декілька років тому будівництво школи відновлено.
Три роки тому будівля школи була готова на 90 відсотків, однак як неодноразово на сесіях обласної ради заявляли депутати від "Фронту Змін", керівництво області свідомо затягувало з завершенням об`єкта. На думку опозиції - через те, що Кіцманщина на місцевих виборах віддала голоси за представників опозиційних сил

Навчальний заклад розрахований на 650 учнівських місць, а фактично тут вчитиметься 450 школярів, тому в процесі будівництва було прийнято рішення утворити на базі школи навчально-виховний комплекс, для чого тут створили дві групи п`ятирічок на 50 дітей.

Фото: Від і До

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua