ЧЕРНІВЦІ

Об’єднання українців Росії ліквідовували остаточно

0

Сьогодні, 23 серпня, Апеляційна колегія Верховного Суду Росії підтвердила законність рішення про ліквідацію загальноросійської громадської організації «Об´єднання українців Росії»

Про це повідомив голова ОУР Тарас Дудко, передає «УНІАН».

«Нам залишилася тільки президія Верховного Суду Росії. Коли ми отримаємо рішення у письмовій формі - буде подана нова скарга», - сказав Дудко. При цьому він зазначив, що теоретично президія суду може скасувати таке рішення, але це буває дуже рідко. «Ми працюємо за ідею, тому ми хочемо пройти всі інстанції. Бо нам можуть сказати, що ми кудись не подавали або не писали», - зазначив він. Дудко підкреслив, що дуже символічно, що сьогоднішнє рішення ухвалено напередодні Дня Незалежності України. «Це стратегія, яка повинна знищити такі об´єднання, які консолідували національні сили, підтримували національну культуру не на шароварному рівні», - сказав Дудко.

Як повідомляли «Коментарі», 18 травня цього року Верховний суд Російської Федерації задовольнив позов Міністерства юстиції РФ щодо ліквідації Об’єднання українців Росії.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua