ЧЕРНІВЦІ

Через рішення суду Магера може втратити посаду

На члена ЦВК від опозиції подано ще один судовий позов

0

У Київський апеляційний адмінсуд подано другу скаргу щодо порушення замглави ЦВК Андрієм Магерою присяги під час ухвалення рішень у процесі організації парламентських виборів

Про це під час перерви в засіданні суду з розгляду скарги ЦВК на рішення апеляційного суду про неправомірність дій членів ЦВК під час реєстрації Володимира Сацюка заявив сам Магера, повідомляє «УНІАН».

«Громадянин України спочатку в ЦВК оскаржив дії мого колеги Михайла Охендовського щодо його висловлювань у пресі. А коли ця скарга була повернута на виправлення заявнику, оскільки вона не відповідала вимогам закону, заявник звернувся до суду для оскарження вже моїх дій, тобто за повернення цієї скарги на виправлення», - сказав Магера.

Нагадаємо, 19 серпня Київський апеляційний адмінсуд скасував рішення ЦВК про реєстрацію Володимира Сацюка кандидатом у народні депутати в одномандатному окрузі № 62. Суд також визнав протиправними дії двох членів ЦВК - Магери та Шелудька.

Сам Магера пояснив, що нинішнім виборчим законодавством ЦВК позбавлена ​​можливостей встановити місце проживання особи. «Це прогалина нинішнього законодавства. Якщо, згідно з попереднім законом про вибори, ми могли звертатися в 13 органів влади, то тепер такий пункт взагалі відсутній. Єдиним способом легітимно відмовити в реєстрації є рішення суду, яким встановлено, що особа не проживає в Україні», - сказав заступник голови ЦВК.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua