ЧЕРНІВЦІ

Таджики та узбек втекли з лікарні, де лікувалися від сибірки

0

Чотири людини з Таджикистану та Узбекистану, які контактували із зараженим сибіркою м´ясом корови, без попередження залишили зону карантину

Як повідомили «Коментарям» у Міністерстві охорони здоров´я, громадяни середньоазіатських держав, які працювали і проживали в смт Кирилівка Якимівського району, одразу після ранкового огляду й приймання антибіотиків без попередження залишили селище і, за свідченням сусідів, вибули за місцем проживання.

Як зазначили в МОЗ, на сьогодні число осіб, що мали ризик зараження збудником сибірки, становить 32 людини. Всі вони знаходяться під контролем за місцем проживання.

Також 22 серпня фахівці Мелітопольської районної санепідстанції провели контроль якості та регулярності медичного спостереження за контактними особами та вибірковий контроль подвірних обходів працівниками лікувально-профілактичної служби: перевірено 220 дворів у селі Вознесенка. Проблемних питань не виявлено.

Заходи щодо локалізації та ліквідації випадків сибірки у худоби тривають та перебувають на контролі Держсанепідслужби України.

Як повідомляли «Коментарі», 15 серпня у Вознесенці на сільському пасовищі померла корова, що належала пенсіонерці. 18 серпня в лабораторії отримали позитивний результат на наявність збудника сибірки. 2 людей, які обробляли м´ясо померлої корови, було госпіталізовано. За даним фактом почала перевірку прокуратура, в селі введено карантин.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua