ЧЕРНІВЦІ

З 2013 року Латвія замінить українським бізнесменам Кіпр

Латвія стане новим «податковим раєм» замість Кіпру

0

З 2013 року в прибалтійській республіці набуває чинності новий податковий режим, який звільняє бізнес від сплати низки зборів

З подачі Міністерства фінансів Латвії та національних банківських груп ця республіка з 1 січня 2013 року скасовує низку податків, які стягуються з місцевого бізнесу, що веде справи з іноземними партнерами. З-під податків буде виведено прибуток, що одержується латвійськими компаніями від продажу часток в інших юросіб, а також дивіденди та роялті, які виплачуються або отримуються місцевим бізнесом від нерезидентів, у разі якщо останні перебувають в межах ЄС і не належать до загальновизнаних податкових гаваней, повідомляє «РБК daily».

Податкова реформа, спрямована на залучення капіталів з країн СНД, дає Латвії шанс затьмарити Кіпр як улюбленого місця бізнесменів пострадянського простору для зберігання капіталів і мінімізації податкової бази.

«Пропоновані умови роблять Латвію хорошим конкурентом відомому офшору (мається на увазі Кіпр - ред.). По-перше, у країни немає притаманного Кіпру іміджу місця для відмивання грошей і грубого податкового планування. По-друге, тут немає такої ж кількості бюрократичних перепон, а реєстрація нової юрособи триває всього 24 години. Те, що Латвія успішно уникла кризи і багато її громадян вільно володіють російською, говорить лише на користь інвестицій саме сюди», - вважає партнер BDO Zelmenis & Liberte Яніс Зелменіс.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua