ЧЕРНІВЦІ

Крим уперше прийматиме фестиваль міжнародного винного мистецтва

0

З 23 по 25 серпня 2012 р. у Севастополі, в музеї-заповіднику «Херсонес Таврійський» вперше пройде міжнародний фестиваль винного мистецтва «Art Wine Fest»

Фестиваль, який покликаний стати визначною в Україні подією в галузі виноробства та виноградарства у 2012 році, проходить за підтримки Українського Бюро Винограду та Вина. Напрям преміальних авторських вин на фестивалі представить єдине історичне шато країни Виноробне господарство Князя П.Н. Трубецького, яке є учасником Бюро, повідомляє «Gazeta.ua».

Очікується, що в події візьмуть участь близько 100 виробників вин, коньяків, ігристих з країн СНД та Європи. Також у рамках фестивалю відбудеться церемонія нагородження премією за вагомий внесок у розвиток виноробства і культури вина в Україні ART WINE AWARDS 2012.

 

 

 

 

 

 

 

 


«Створення вина - це мистецтво, в основі якого віковий досвід і традиції. На жаль, в Україні виноробна галузь розвивається здебільшого на рівні масового виробництва вина. Наше завдання в рамках цього фестивалю сприяти розвитку авторського виноробства та підвищити рівень знань про натуральні якісні українські вина. Упевнений, що спільними зусиллями ми зможемо донести споживачеві, що в Україні з´явилися якісні вина європейського рівня», - каже голова правління «Виноробного господарства Князя П.Н. Трубецького» Олексій Дьяков.

За попередніми підрахунками фестиваль зможуть відвідати більше 30 000 гостей. В рамках фестивалю пройде близько 50 різних подій: дегустації вин, презентації нової продукції, експертний народний дегустаційний конкурс, конкурс Королева Вин, виставка еногастрономії, аукціон авторських вин. Будуть проводитися безліч різних шоу, перфоманси, виставки, ярмарки, художні галереї та фотогалереї, театральні вистави, музичне, вогняне шоу.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua