ЧЕРНІВЦІ

В Україні стартує конкурс ідей «Зміни своє місто на краще!»

0

Компанія ДТЕК і «Коментарі» пропонують усім читачам спробувати себе в ролі новаторів

Якщо тобі не байдужі проблеми рідного міста і ти знаєш, як їх розв’язати, – ми готові допомогти реалізувати твої ідеї!

Починаючи з 20 серпня, ставай учасником конкурсу і пропонуй свої варіанти розвитку і перетворення міста.

Створи відеоролик, в якому розкриєш власне бачення поліпшення життя в місті. Ноу-хау в області поліпшення систем енергозбереження або розв’язання екологічних проблем - вітаються.

Для участі в конкурсі приймаються найрізноманітніші ідеї, не обмежені масштабом. Єдина умова – пропозиції мають бути спрямовані на розв’язання конкретних проблем твого міста.

НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО ТОБІ?

Ти допоможеш представникам бізнесу побачити місто твоїми очима. Ми віримо в те, що жителі сучасних міст готові активно включатися в реалізацію соціально значущих проектів, а великий бізнес - стати партнером у цьому процесі.  

У твоїх силах сприяти розвитку в країні культури взаємної соціальної відповідальності за майбутнє твого міста і країни.

ЩО ВІД ТЕБЕ ВИМАГАЄТЬСЯ?

Створити відеоролик тривалістю не більше ніж 10 хвилин. Допускається художнє, документальне, анімаційне або відео, що поєднує в собі всі перераховані формати, з аудіосупроводом. Нагадуємо, що необхідно не лише розповісти про насущну проблему  і запропонувати шляхи її розв’язання, але і позначити результат, якого ти хочеш досягти. 

ЯК СТАТИ УЧАСНИКОМ?

Розмістити свій відеоролик на YouTube, а потім - у спеціальному додатку Facebook. Докладніше з умовами ти можеш ознайомитися на офіційній сторінці конкурсу в соціальній мережі (https://www.facebook.com/comments.ua) або на сторінці додатка ДТЕК і Comments.UA «Зміни своє місто на краще!».

ЯКІ ПРИЗИ ОТРИМАЮТЬ ПЕРЕМОЖЦІ?

За підсумками конкурсу ти можеш отримати сертифікат на придбання електроніки  на  три, п´ять або десять тисяч гривень. Визначатиме призерів компетентне журі. Якщо твоя робота набере найбільшу кількість голосів - «лайків» користувачів - ти отримаєш приз глядацьких симпатій: уїк-енд на двох, під час якого на тебе чекає  унікальна екскурсія на одну з шахт ДТЕК, можливість покататися на електромобілі й відзначити свою перемогу в одному з кращих ресторанів міста.

І найважливіше – найкращі роботи будуть передані компетентним експертам і муніципальним владам для подальшої реалізації. Крім того, автори кращих робіт можуть бути розглянуті як кандидати для роботи в підрозділі зі стійкого розвитку ДТЕК.

НАВІЩО ЦЕ ПОТРІБНО ДТЕК?

ДТЕК – великий відповідальний бізнес. Ми в ДТЕК розуміємо, що позитивний ефект від реалізації соціальних програм буде тільки тоді, коли вони будуть спрямовані на дійсно актуальні для суспільства питання.  Ми хочемо чути і глибше розуміти людей, для яких працюємо, тримати в своєму фокусі найгостріші соціальні теми.

Більш як п´ять років ми керуємося ідеями корпоративної соціальної відповідальності, будуючи основну діяльність нашої Компанії. Будучи учасником Глобального договору ООН і керуючись у своїй роботі принципами дотримання прав людини і трудового законодавства, охорони навколишнього середовища і боротьби з корупцією, ми орієнтовані на системне соціальне партнерство, яке сприяє стійкому соціально-економічному розвитку суспільства. Підприємства ДТЕК традиційно підтримують соціальну інфраструктуру, важливу для жителів регіонів присутності нашого бізнесу. Наразі сумарний обсяг інвестицій у рамках Корпоративної соціальної відповідальності становить більше ніж 120 млн. грн.

На сьогодні компанія вже реалізувала немало проектів з розвитку інфраструктури міст і готова рухатися в цьому напрямку надалі.

Реалізовані соціальні проекти:

- реконструкція Палацу культури міста Щастя в Луганській області (проект розрахований на 2011-2012 роки і дасть можливість проводити культурно-масові заходи для жителів міста, підтримувати культурно-освітню діяльність: у 19 секціях і гуртках різних напрямків Палацу культури займається 477 осіб);

- термомодернізація будівлі школи №19 у місті Павлоград. У результаті, температура в навчальних приміщеннях підвищилася в 2,5 рази і в зимовий період становить +22-25 градусів, при цьому оплата за е/е скоротилася на 30%;

- упорядкована паркова зона, встановлений дитячий спортивно-ігровий майданчик в місті Першотравенськ Дніпропетровської області;

- реалізований проект з реконструкції стадіону загальноосвітньої школи №1;

-  з метою створення нових робочих місць у селищі міського типу Добротвір Львівської області на кошти приватного інвестора, залученого  загальними зусиллями ДТЕК і  «Співтовариства Соціально Відповідальний Бізнес», відремонтований і запущений в роботу швацький цех.

«Коментарі»

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua