ЧЕРНІВЦІ

Три області України перебувають у карантинному режимі

У 3 областях України оголосили карантин

0

В Рівненській, Житомирській і Івано-Франківській областях запроваджено фітосанітарний карантинний режим

 Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі Міністерства аграрної політики.

Так, у Рівненській області запроваджено карантинний режим унаслідок виявлення амброзії полинолистої - бур´яну, небезпечного для сільського господарства і людини. Шкідлива рослина була виявлена в селі Миляч  Дубровицького району на території тваринницької ферми СПП «Хлібороб». Також карантинний режим був введений в Житомирській області у зв´язку з поширенням золотистої картопляної нематоди. Шкідливий організм, який паразитує на коренях картоплі і томатів, зафіксували на площі 2,93 гектара в Романівському районі.

Державні інспектори з карантину рослин заборонили вивозити посадковий матеріал за межі карантинної зони і вжили всі необхідні фітосанітарні заходи. Також запроваджено карантинний режим в Івано-Франківській області.

Як повідомляли «Коментарі», 15 серпня в селі Вознесенка Запорізької області на померла корова, що належала пенсіонерці. 18 серпня в лабораторії отримали позитивний результат на наявність збудника сибірки. 2 людей, які обробляли м´ясо померлої корови, було госпіталізовано, в області оголошено карантин.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua