ЧЕРНІВЦІ

Україна випереджає росіян на ринках озброєння

0

Українські бронетранспортери почали освоювати перспективний ринок Казахстану і націлені на підписання контракту з Кувейтом. А минулого року українські танки «Оплот» в жорсткій конкуренції навіть обійшли російський Т-90

 Про це повідомив в інтерв´ю газеті «Сегодня» в.о. гендиректора ДК «Укрспецекспорт» Дмитро Перегудов.

За його словами, держкомпанії вдалося вийти на нові ринки та грунтовно закріпитися на традиційних. Він нагадав про торішні контракти з Ефіопією на постачання 200 модернізованих танків Т-72 і Таїландом на 50 основних бойових танків «Оплот», де Україна в жорстокій конкуренції обійшла росіян з їхнім Т-90, а також додаткове постачання для Королівської Тайської армії 121 БТР- 3Е1.

«З останніх контрактів зазначу угоду про спільне виробництво БТР-4 з АТ «НК «Казахстан Інжиніринг». Всього офіційній Астані буде поставлено 100 машин. Загальна сума угоди - близько 150 млн  дол США. І це тільки початок освоєння дуже перспективного для України ринку Казахстану», - зазначив Перегудов. Також, за його словами, БТР-4 успішно пройшли випробування у Кувейті, і в «Укрспецекспорті» очікують політичного рішення цієї країни щодо можливості постачання української техніки.

Крім того, нещодавно в Україні успішно пройшли випробування чергової партії БТР-3Е1 для Таїланду, в Ефіопію відвантажена партія танків Т-72.

«У цілому Україна впевнено утримує третє місце в світі з виробництва бронетехніки ... Наголошую, що всі згадані контракти виконуються якісно та у встановлені терміни», - заявив в.о. гендиректора ДК «Укрспецекспорт».

 

 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua