ЧЕРНІВЦІ

Міська рада районного центру Сторожинець звернулася з позовом до суду заборонити опозиційним та національно-патріотичним організаціям проводити акції 23-24 серпня на Центральній площі міста, біля пам`ятника борцям за волю України, повідомляють «Чернівці. Коментарі».

Як стало відомо у ході судового рішення, свою позицію керівництво міськради тим, що у цей час на площі будуть встановлені атракціони.

Разом з тим, як заявив на суді представник ВО Батьківщина Тодор Гуцуляк, повідомлення про проведення святкової акції і зустрічі з виборцями кандидатів до Верховної ради України від Об`єднаної Опозиції ВО «Батьківщина» було передане до міської ради 17 серпня. А як було встановлено у ході розгляду справи, дозвіл на встановлення виставки атракціонів «Казка-парк-ЕКСТРІМ» (відповідальна особа Кравців Р.Й.) на Центральному майдані міста було видано 21 серпня 2012 року.

 

Під час засідання голова районного товариства політв`язнів і репресованих Теодора Антемюк повідомила, що на цьому місці, біля пам`ятника борцям за волю України вони проводять свої заходи уже понад 20 років. І навіть тоді, коли на Центральній площі встановлювали атракціони, це не ставало на заваді проведення їх акцій.


Розглянувши клопотання Сторожинецької міської ради, Чернівецький окружний адміністративний суд відмовив у проханні заборонити районній організації політв`язнів і репресованих та районній організації політичної партії ВО «Батьківщина» проводити святкові заходи до Дня Незалежності на Центральній площі міста Сторожинець. 


«Нарешті суд на Буковині зумів виступити на стороні законності, а не виконувати роль юридичного департаменту ОДА, - заявив після винесення рішення начальник обласного штабу об`єднаної опозиції «ВО Батьківщина» Максим Бурбак. – Суддя зрозуміла, що нами були виконані усі вимоги згідно чинного законодавства щодо зустрічі виборців з кандидатами. Була заздалегідь повідомлена влада, розповсюджені оголошення, листівки».

На думку політика, позовом районної влади порушуються права не тільки опозиційних кандидатів, а й права самих виборців, які хотіли поставити запитання цим кандидатам. І найгірше, як заявив Максим Бурбак, що влада спробувати заборонити свято Незалежності тим, хто «поплатився за незалежність нашої країни здоров`ям, а подекуди й життям».

 

«В куражі останнього танго влада вирішила не дати відзначати свято Незалежності національно-патріотичним організаціям і навіть заборонити відправляти молебень біля Пам`ятника загиблих за волю України!, - наголосив Бурбак. - Ми розуміємо, що усі рішення проти опозиції куруються в Чернівцях з «будинку з левами». Але, така недолуга заборона районної влади, я думаю, точно була придумана без відома Михайла Папієва. Мабуть, захопившись виборчою кампанією свого родича на «бесарабському» окрузі, Михайло Миколайович залишив напризволяще інші округи, зрозумівши втраченість їх для Партії регіонів».


Фото з сайту storozhynets.wordpress.com 

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua