ЧЕРНІВЦІ

Через сибірську виразку до медиків звернулося ще 10 людей

0

Число жителів Запорізької області, які отримують профілактичне лікування від сибірської виразки, збільшилося до 36 осіб

Як повідомили «Коментарям» у Запорізькій обласній СЕС, люди, яким необхідно профілактичне лікування, були визначені в результаті епідемрозслідування, проведеного після виявлення захворювання у корови в селі Вознесенка.

За інформацією СЕС, відразу ж після виявлення спалаху захворювання профілактичне лікування отримали 26 жителів, які контактували з м´ясом убитої тварини. Після роз´яснювальної роботи, яку провели з жителями району, до медиків звернулося ще 10 осіб, в тому числі 2 особи які вантажили в селі заражену тушу, але приховували цей факт.

З 36 осіб госпіталізовано 2 - чоловіка та жінку, які обробляли заражену тушу. При цьому, за даними медиків, вони почуваються нормально. Висипів на шкірі, високої температури, або інших проявів інфекції у госпіталізованих немає.

Як повідомляли «Коментарі», 15 серпня в Вознесенці на сільському пасовищі померла корова, що належала пенсіонерці. 18 серпня в лабораторії отримали позитивний результат на наявність збудника сибірки. 2 людини, які обробляли м´ясо померлої корови, були госпіталізовані. За даним фактом почала перевірку прокуратура, у селі введено карантин.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua