ЧЕРНІВЦІ

ООН написала зауваження Секретаріату омбудсмена

ООН незадоволена Секретаріатом омбудсмена Лутковської

0

Український секретаріат уповноваженого з прав людини має низьку репутацію в суспільстві та органах влади

 Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі Програми розвитку Організації об´єднаних націй в Україні (ПРО ООН).

Згідно зі звітом експерта ПРО ООН Аллара Йікса, який з 18 червня по 20 липня 2012 проводив оцінювання потенціалу Секретаріату омбудсмена України, його головними проблемами є: можлива нестабільність політичної ситуації після виборів; економічний спад і можливі бюджетні скорочення; недостатнє співробітництво з національними інституціями з прав людини інших країн, обмін досвідом; обмеженість знань серед громадян щодо кола повноважень, функцій, діяльності та відповідальності омбудсмена.

ООН також рекомендує запровадити посаду заступника омбудсмена, зробити можливість звернення до омбудсмена загальною, зробити можливим представлення омбудсменом законодавчих ініціатив у Кабінет міністрів.

Як повідомляли «Коментарі», 24 квітня депутати Верховної Ради проголосували за призначення Валерії Лутковської на посаду Уповноваженого ВР з прав людини .

Нагадаємо, в травні омбудсмен заявила, що найближчим часом структуру секретаріату омбудсмена буде суттєво оновлено: в ній з´явиться система «омбудсмен-плюс» - тематичні представники омбудсмена.

Крім того, на початку серпня пройшов відкритий конкурс на заміщення вакантних посад в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, за результатами якого відібрано 23 людини для роботи в Секретаріаті омбудсмена.

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua