ЧЕРНІВЦІ

Промолистівка кінопроекту «Іван Сила», на якій зображені українські силачі Василь Вірастюк (ліворуч) і Дмитро Халаджі (праворуч).

Силачі Халаджі та Вірастюк знімаються у фільмі для дітей (ФОТО)

0

 

У вівторок, 21 серпня, на знімальному майданчику кіностудії ім. Довженка розбили кінотарілку фільму «Іван Сила»

 

Про це «Коментарям» розповіли в Державному агентстві з питань кіно, додавши, що за «кіношною» традицією тарілку розбивають «на щастя» в перший день зйомок.

Съемки фильма «Иван Сила

 Режисер фільму «Іван Сила» Віктор Андрієнко підписує кінотарілку перед тим, як її розбити

 «Іван Сила» - перший з п´яти художніх фільмів, орієнтованих на дитячу аудиторію, які Держкіно зобов´язалося профінансувати в повному обсязі. Бюджет фільму становить близько 16 млн грн.

За словами глави Держкіно Катерини Копилової, стрічка продовжує створення нового українського героя, про якого говорив режисер фільму «ТойХтоПройшовКрізьВогонь» Михайло Іллєнко. «Молодь України має зростати на прикладі власних національних героїв. Сьогодні ми стаємо свідками народження сучасного дитячого кінематографа», - зазначила Копилова.

Фільм розповідає про життя українця Івана Фірцака, який народився в червні 1899 року на Закарпатті в с.Білки Іршавського району. З дитинства маючи міцну статуру і силу, Фірцак, досягнувши  20-річного віку, подався на заробітки до Праги, і в 20-х роках минулого століття став відомим завдяки перемогам в борцівських змаганнях. Невдовзі він став чемпіоном країни з рукопашного бою та важкої атлетики, проте пізніше поміняв аматорський спорт на циркове мистецтво - став артистом відомого празького цирку «Герцферт».

Съемки фильма «Иван Сила

Виконавець головної ролі силач Дмитро Халаджі

Артист-силач Фірцак об´їздив півсвіту. Він 70 разів перемагав у боротьбі з гирьового спорту, був переможцем конкурсу краси тіла в Парижі. За феноменальну силу і унікальні рекорди, багато з яких не вдається побити по сьогодні, світова громадськість присвоїла йому ім´я античного героя Кротона, що прийшов на олімпійський стадіон з биком на плечах і протримав тварину понад півтори години.

Режисер фільму «Іван Сила» - актор Віктор Андрієнко

Режисером фільму став відомий український актор Віктор Андрієнко. Головну роль у фільмі виконує чемпіон України з пауерліфтингу Дмитро Халаджі. Консультує та виконує одну з ключових ролей інший всесвітньо відомий український силач Василь Вірастюк. Крім того, сценарій фільму отримав перше місце на літературному конкурсі «Коронація слова 2012» як кращий кіносценарій для дітей.

Дмитро Халаджі демонструє власну силу

Як зазначають в Держкіно, крім «Івана Сили» у виробничому циклі перебувають ще 4 фільми: «Сурмач» Анатолія Матешка, два фільми Національної студії Довженка «Відлуння Оха» і «Йом-Кіпур. Судний день», а також стрічка Надії Кошман «Пілот і Артистка».

File not found.
коментарі powered by Disqus
Погода
Погода у Чернівцях

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервис сравнения цен в Украине
 

   Copyright © 2015 «Коментарі:» Всі права захищені.

Система Orphus proIT weblog.com.ua